تبلیغات
پایگاه مبارزه با فرقه ضاله وهابیت : برنامه شب های آسمانی شنبه تا چهارشنبه ساعت 21 از شبکه قرآن با موضوعات مختلف دینی و نمایان ساختن چهره واقعی وهابیت - فتوای عجیب و خنده دار مفتی وهابی درباره دو تیم فوتبال
 پایگاه مبارزه با فرقه ضاله وهابیت : برنامه شب های آسمانی شنبه تا چهارشنبه ساعت 21 از شبکه قرآن با موضوعات مختلف دینی و نمایان ساختن چهره واقعی وهابیت
درباره ما  مناظره شیعیان و وهابیت پرسش و پاسخ طنز در رابطه با وهابیت هویت و تاریخچه وهابیت
آخرین مطالب
لینک پایگاه های مذهبی و فرهنگی
به گزارش انتخاب، شیعه ستیزی مفتی های وهابی موجب خوشحالی استكبار جهانی واستعمارگران سرزمین های اسلامی است علاوه براین هدف قرار دادن احكام اسلامی و قوانین الهی با فتواهای غیرمعقول دستاویزی برای اسلام ستیزی غرب فراهم میكندو این مهمترین دستاورد حضور چهره های خشک وبی ریشه ایست که طی سده اخیر به پیکره جهان اسلام تحمیل شده است.


لطفا به ادامه مطلب بروید و با خواندن احکام وهابیون بخندید...


شیعه ستیزی مفتی های وهابی تنها نشانه بارز دست نشانده های استعمار درسرزمنیهای اسلامی نیست ؛ بلکه هدف قرار دادن ریشه های اسلامی ومضحکه قراردادن قوانین الهی دربازار غرب مهمترین دستاورد حضور چهرهای خشک وبی ریشه است که طی سده اخیر به پیکره جهان اسلام وصله شده است .
اگرچه چنین تفکراتی پس از ارتحال حضرت رسول(ص) درجهت مخالفت با ائمه طاهرین (ع)نیزدیده شده ولی سیطره استعماری آن چهره جدیدی است که لباس خودپسندی را به دیگرپسندی ترجیح داده است.

هنوز شیعه فتواهای خنده دار "یک چشم را بستن و یک چشم را باز نگه داشتن در هنگام سجده" را فراموش نکرده که "کفر دانستن کروی بودن زمین" و "خواب نما شدن آن مفتی زیردرخت گردو" به آنها اضافه میشود.

ولی ای کاش تمام فتواهای تمسخر آمیزوهابیون به همین ها کفایت میکرد تا بیش ازاین موجب سرافکندگی فرقه های اسلامی درمیان دیگر ملل نمیشد.
درحالیکه فتاوای علمای شیعه همیشه ودرهمه حال مورد غضب ودشمنی سرسختانه کشورهایی همچون انگلیس بوده ,هیچ موردی را نمیتوان یافت که سران این کشورها برعلیه مفتی های وهابیون جبهه گیری کرده باشند.

شروط 14گانه «عبدالله النجدی» از مفتی های وهابی برای بازی فوتبال یکی ازنمایش های مضحک برای مضحک جلوه دادن ریشه های اعتقادی وعلمی اسلام است .

برای پرهیز ازهرگونه یکسویه نگری ودرمعرض قضاوت مستقیم قراردادن اینگونه فتواها به متن استفتاء وپاسخ آن درزیر توجه فرمائید:

.................
متن فتوای شیخ عبد الله النجدی:

سؤال: … جوانانی که چیزی از تقوا نمی دانند و به وقتشان اهمیتی نمی دهند و می گویند می خواهیم فوتبال بازی کنیم، می پرسند شروط و ضوابط بازی فوتبال چیست تا ما در ورطه تشبّه به کفار و طاغوتیان و دشمنان دین مثل آمریکا و روسیه و ... نیفتیم.

جواب: به آنها می گوییم اگر اصرار دارید بازی کنید و وقت خود را بگذرانید، باید شروط و ضوابط ذیل را رعایت کنید:

اول: خطوطی چهار طرف دور زمین نباشد؛ زیرا این خطوط ساخته کفار و قانون بین المللی فوتبال است!

دوم: کلماتی که کفار و مشرکان به عنوان قانون بین المللی فوتبال وضع کرده اند، مانند گل ، اوت ، پنالتی ، کرنر و …، گفته نشود زیرا گفتن این کلمات حرام است و هر کس که اینها را بگوید تنبیه و باید از بازی اخراج شود و باید به او گفته شود که به کفار و مشرکین شبیه شده ای.

سوم: هر کس از شما که در اثناء بازی افتاد و دست یا پایش شکست، یا دستش به توپ خورد بازی به خاطر او نباید متوقف شود و به کسی که او را انداخته کارت زرد یا قرمز داده نشود، بلکه به هنگام شکسته شدن یا ضربه دیدن باید به قاضی شرع مراجعه شود تا آن بازیکن حق شرعی خود را همانطور که در قرآن است بگیرد و شما باید شهادت دهید که فلانی عمداً دست یا پای او را شکست.

چهارم: نباید در تعداد بازیکنان از روش کفار و یهود و نصارا و خصوصاً آمریکای خبیث تبعیت کنید، به این معنا که نباید با یازده نفر بازی کنید، بلکه باید بر این تعداد اضافه یا کم کنید.

پنجم: باید با لباس خواب یا غیره خودتان و بدون شورت ها و پیراهن های رنگارنگ و شماره دار بازی کنید ؛ زیرا این لباسها لباس اسلامی نیست، بلکه لباس کفار و غرب است.

ششم: هر کدام از شما که این شروط و ضوابط را رعایت کرد باید قصدش از بازی فوتبال تقویت بدنی برای جهاد فی سبیل الله و آمادگی برای زمانی باشد که به جهاد فراخوانده شود، نه گذراندن وقت و عمر و شادی از پیروزی ظنّ.

هفتم: نباید زمان بازی را ?? دقیقه قرار دهید، شما باید با کفار و فاسقان مخالفت کنید و در هیچ چیز مشابه آنان نباشید.

هشتم: نباید در دو نیمه ?? دقیقه ای بازی کنید، بلکه در یک یا سه نیمه بازی کنید تا مخالفت شما با کفار محقق شود.

نهم: هنگامی که یکی از دو تیم بر دیگری غلبه نکرد (تساوی بازی) و آنطور که شما می گویید توپ به دروازه ای وارد نشد، نباید برای بازی وقت اضافی یا پنالتی در نظر بگیرید (تا یکی پیروز شود)، بلکه بلافاصله بازی را تمام کنید، زیرا بازی به این طریق عین اجرای قوانین بین المللی فوتبال است!

دهم: در بازی فوتبال شخصی را به عنوان داور انتخاب نکنید، زیرا بعد از لغو قوانین بین المللی همچون گل و اوت و پنالتی و کرنر و… وجود او دلیلی ندارد! بلکه بودن او تشبّه به کفار و یهود و نصار و اطاعت از قوانین بین المللی است.

یازدهم: نباید در اثناء بازی، گروهی از جوانان جمع شوند و شما را تماشا کنند، چون قصد شما ورزش و تقویت بدنی است پس دلیلی ندارد آنها شما را نگاه کنند! هر چند که بگویید آنها باعث تشویق شما در تقویت بدنی و آمادگی برای جهاد هستند، به آنها بگویید بروید دنبال منکرات خودتان در بازارها و روزنامه ها و بگذارید ما بدنمان را قوی کنیم!!!

دوازدهم: هر کسی که گل بزند و سپس بدود تا بقیه او را دنبال کنند و بغل نمایند، (همانطور که در آمریکا و فرانسه بازیکنان انجام می دهند) باید به صورتش تف انداخت و تنبیه کرد!!! زیرا ورزش بدنی شما چه ارتباطی به شادی و بغل کردن و بوسیدن دارد!

سیزدهم: دروازه باید به جای دو تیرک، سه تیرک داشته باشد، تا مشابه کفار نباشد تا مخالفت شما با قانون بین المللی طاغوتی سازمان فوتبال محقق شود.

چهاردهم: هنگامی که بازیکنی مصدوم شد، نباید بازیکن دیگری را جایگزین او کرد، زیرا این روش، ساخته کفار و مشرکین در آمریکا و … است.

اینها بعضی از شروط و ضوابطی است که مانع تشبّه به کفّار و مشرکین در بازی فوتبال می گردد… من به اجرای این شروط و ضوابط و سپس پرداختن به فوتبال دعوت نمی کنم، بلکه اینها در واقع برای کسی است که توان انجام ورزش های شرعی را ندارد و برای مؤمن صادق، ادلّه نقلی و عقلی مبنی بر تشبّه فوتبال به کفّار کافی است، زیرا انجام بازی فوتبال بغض انسان را نسبت به کفّار متزلزل می سازد، ولی جوانان این امر را شادی و بازی می پندارند (و تحسبونه هیناً و هو عند الله عظیم…).
در پایان امیدوارم که این پیام برای جوانان و دیگران مؤثر و مفید باشد. اللّهم آمین.

عبد الله النجدی ـ ریاض ـ ربیع الاول ????هـبرچسب‌ها: فتوای ،عجیب ،و ،خنده دار ،مفتی ،وهابی ،درباره ،
جمعه 24 شهریور 1396 12:05 ب.ظ
I am really enjoying the theme/design of your web
site. Do you ever run into any internet browser
compatibility problems? A number of my blog visitors have complained about my website not working correctly
in Explorer but looks great in Firefox. Do you have
any advice to help fix this issue?
جمعه 10 شهریور 1396 09:31 ق.ظ
Hi there! This article couldn't be written any better!
Reading through this article reminds me of my previous roommate!
He always kept talking about this. I am going to forward this article to him.
Pretty sure he's going to have a good read. Thanks for sharing!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر